Виробництво котлів в Одесі

Наша компанія здійснює виробництво котлів Одеса опалення бренду «Brick» та надає ці агрегати до реалізації жителям Одеси. Наші пропозиції рентабельні, оскільки ціни ми завжди утримуємо на конкурентній позиції. Купуючи виготовлені нашими фахівцями котли українського виробництва, ви помітно збережете особисті заощадження, так як ціни на твердопаливні ресурси різноманітні: вони залежать від видів палива і його сортів, число яких вражає великою різноманітністю. Наше виробництво котлів в Одесі ґрунтується на використанні сучасного устаткування і сучасних технологій, тому опалювальні котли «Брік» відрізняються надійністю і довговічністю.

Котли «Brick»: види палива

Сучасний ринок, завдяки використовуваної останнім часом раціональності та безвідходності виробництва, надає наступні види палива (котли Брік Одеса функціонують з будь-яким їх різновидом):

 • дрова в будь варіації, включаючи сирі;
 • гілки і деревні обрізки, тріска;
 • стружка і тирса (сирі в тому числі);
 • брикети і пелети;
 • лушпиння соняшника (лузга та гранули);
 • солома та сіно (олійні та зернові культури);
 • зернові культури (лушпиння).

Якщо ви поцікавитеся оглядом цін, сформованих на основі пропозицій інтернет-магазинів і регіональних ринків (особисті вимоги в цьому відношенні диктують і виробники котлів), то помітите, що типи паливних ресурсів за цим параметром відрізняються. Ось лише деякі приклади: вартість колотих дров (береза, бук) коливається від 2200 до 2400 грн. За кубометр ялинових і соснових дров – від 1900 до 2100 грн., паливних гранул світлих – від 2800 до 3100 грн., пелет темних – від 2600 до 2750 гривень, тирси – від 50 до 120 грн., паливної тріски – від 300 до 650 гривень (актуально на червень 2017 р.).

До початку опалювального сезону ціни, як правило, збільшуються на 20, а то і 30%. Тому люди, у яких виникає потреба в купівлі опалювального приладу, намагаються купити котел від виробника Одеса, так як відсутність посередників при продажу помітно знижує ціни на вироби.

Чому ми рекомендуємо купувати котли Брік українського виробництва

Здійснюючи виробництво опалювальних котлів в Одесі, наша фірма не використовує при їх реалізації послуги посередників, тому ми висуваємо кращі цінові пропозиції, при цьому на оптові поставки встановлюються додаткові знижки. Крім того, ми тішимо своїх клієнтів такими приємними вигодами:

 • Котли Brick демонструють максимум функціональності при роботі не тільки з сухими видами палива, але також з сирими (прийнятна вологість – близько 70%) його аналогами.
 • На будь-який котел компанія надає абсолютну гарантію.
 • Клієнт отримує повноцінну і точну інформацію про будь-яку представлену в каталозі модель.
 • Ми надаємо можливість подивитися роботу вибраного пристрою на наявному у клієнта паливі.
 • Наші досвідчені консультанти допоможуть підібрати ідеально підходячу параметрами вашого приміщення модифікацію опалювального котла.
 • Реалізовуючи виробництво твердопаливних котлів Одеса, ми показуємо клієнтові реальну роботу агрегату в активній експлуатації (для цього ви повинні лише повідомити про дату вашого приїзду): приєднаний до котла КВП фіксує і демонструє величину потужності і кількість вироблених гігакалорій.

Вибираючи опалювальний пристрій, звертайте увагу на марку металу, товщину сталі, розмір котла, потужність, а також надійність супутнього обладнання – на цих параметрах базується вартість.